08:05 / E Premte, 07 Gusht 2020

​Dua Lipa në duet me Miley Cyrus?

Dua Lipa dhe Miley Cyrus kanë paralajmëruar një bashkëpunim në të ardhmen.Autorja e hitit ‘Physical’ zbuloi më parë se ajo dhe këngëtarja e ‘Mother’s Daughter’ kanë diskutuar për një duet.

E pyetur në lidhje me spekulimet se dyshja kanë regjistruar një këngë të quajtur ‘Coldblood’ së bashku, ajo u përgjigj:

“Potencialisht. Potencialisht. Unë jam një tifoze e madhe e saj dhe ajo është kaq e bukur”.”Ne po mendojmë të bëjmë diçka së bashku në të ardhmen e afërt. Asgjë nuk ka ndodhur ende por ne po flasim për të,” ka thënë Lipa.

Ajo ndërkohë është duke u përgatitur për botimin e ‘Club Future Nostalgia: The Album Remix’, ku shfaqen pëlqimet e Madonna, Missy Elliott, Mark Ronson dhe Gwen Stefani.

Mos i humb