Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

 • 16:27 / E hënë, 22 Dhjetor 2014
  Tuna nuk dorëzohet
  0
  Tuna nuk dorëzohet

  Këngëtarja Altuna Sejdiu pas lëndimit që ka marrë gjat&...

 • 16:04 / E hënë, 22 Dhjetor 2014
  Alketa pyet...
  0
  Alketa pyet...

  Prezantuesja Alketa Vejsiu ka shfrytëzuar rrjetin social ‘Instagram&r...

 • 15:30 / E hënë, 22 Dhjetor 2014
  Edhe Arta pa të brendshme në klip (Foto)
  0
  Edhe Arta pa të brendshme në klip (Foto)

  Këngëtarja Arta Bajrami ka njoftuar që shumë shpejtë do...Opinione

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.