08:48 / E Shtunë, 27 Qershor 2020

​Kërcënon një vajzë dhe babain e saj, arrestohet

Një person është arrestuar në Deçan, pasi që i njëjti kishte kanosur viktimën femër dhe babain e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Mos i humb