18:29 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / LB

​Madonna pozon me të brendshme, u kërkon fansave dhurata për datëlindje

Madonna tërhoqi vëmendjen e fansave të saj duke pozuar me të brendshme me dantella dhe duke kërkuar dhurata për ditëlindje në këmbim.

Ajo ka postuar një sërë fotosh të egra dhe ka kërkuar nga fansat e saj t’i dërgojnë dhuratat e datëlindjes.

Mbretëresha e popit mbush 64 vjeç nesër (16 gusht) dhe ajo ka festuar herët duke u dhënë 18.4 milionë ndjekësve të saj në Instagram disa përmbajtje mahnitëse.

Autorja e “Vogue” postoi një pamje nga afër të gjoksit të saj në një sytjena prej dantelle të zezë me zinxhirë diamanti rreth qafës.

Çdo postim në Story-n e saj në Instagram shkruhej: “Është pothuajse datëlindja ime… Më dërgoni dhurata…”.

Ndryshe, këngëtarja e ‘Lucky Star’ do të publikojë remiksin me 50 këngë të LP ‘Finally Enough Love: 50 Number Ones’ të premten më 19 gusht.

Në vitin 2021, Madonna publikoi një version kurth të hitit të saj të vitit 1998 ‘Frozen’ pasi u bë viral në TikTok dhe pasuan katër remikse.

Dhe ajo gjithashtu la të kuptohet se po planifikon të shkojë përsëri në turne.

“E gjithë gjëja me ‘Frozen’ ishte shumë argëtuese, por u zgjova një ditë dhe shkova, ‘Më ka lodhur të jetoj në të kaluarën!’ Dua të shkoj sërish në turne, jam një krijesë e skenës. Ky është vendi im i lumtur”, u shpreh ajo.