16:20 / E Shtunë, 22 Shkurt 2020

​Mish derri dhe peshku në mënyrë ilegale, arrestohet tre persona në Han të Elezit

Njësia policore ka arrestuar tre të dyshuar në Han të Elezit, pasi që janë kapur në flagrancë duke kontrabanduar mallra.

Sipas Policisë, gjatë kontrollimit të shtëpisë së të dyshuarve janë gjeturë dhe sekuestruar paketime të peshkut të ngrirë, mish të derrit dhe dy vetura.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.