23:22 / E Enjte, 16 Janar 2020

10 gjërat që do t’i veshin të gjithë në 2020-n!

Ka vetëm disa ditë që ka hyrë viti 2020 dhe që tani e kemi një ide se cilat janë veshjet që do të ndikojnë këtë vit në zgjedhjet tona të modës.

Çdo sezon, Net-a-Porter paraqet raportin e vet të trendeve, i cili detajon saktësisht artikujt që parashikohen se do të jenë super të kërkuar për sezonin e ardhshëm.

Këmisha e meshkujve

Kanotiera

Golfi që mund ta kombinosh me çdo gjë

Me xhins nga koka te këmbët

Pardesyja që bie në sy

Bluza me jakë

Pantallonat e shkurtra me bel

Jeleku me gjatësi deri te beli

Kostumi i shkurtër

Fustani i shkurtër