10:56 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

10 ushtrime që mund t’i bëni në shtëpinë tuaj (Video)

Fitnesi është bërë pjesë e pandashme e jetës për shumë njerëz në mbarë botën.

Për ata që nuk kanë mundësi apo kohë që të shkojnë në qendrat e fitnesit për të ushtruar, ekziston edhe një mundësi tjetër, transmeton Indeksonline.

Në këtë video shihen 10 ushtrime që secili mund ti bëjë edhe në shtëpi.

Shikoni këto ushtrime të lehta dhe efektive në videon 6 minutëshe. /Indeksonline/