10:13 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Halil Kastrati dhe Gold Ag nisën për ta bërë sot një familje me shtëpi

Halil Kastrati është një nga humanistët më të mëdhenj shqiptar.

Me punën e tij të palodhshme, ai po arrin që të bëj shumë familje me shtëpi dhe t’u dhurojë atyre ngrohtësi familjare.

Humanisti kosovar që ka fituar zemrën e të gjithëvekëtë ditë dhjetori e ka nisur me një gjest madhështor, shkruan Indeksonline.

Ai shihet në makinë bashkë me reperin, Gold Ag ndërsa ka shkruar: Me Bismilah

U nisem me i dhan nje pale çelesa

Ndryshe më 28 Nëntor, Halil Kastrati me ndihmën e donatorëve ka arritur të bëj 28 familje me shtëpi./Indeksonline/