11:32 / E Enjte, 08 Shkurt 2018 / indeksADMonline

15 dyqanet me të brendshmet më të mira online (Foto)

Nuk mund të gjeni të brendshmet që ju pëlqejnë nëpër dyqanet në rrugë atëherë provoni dyqane për të brendshme online.

Kur dyqanet e të brendshmeve zgjodhën fillimisht të kyçen në internet, shikuesit dyshonin se njerëzit ndonjëherë do të blinin diçka aq intime dhe të detajuar në internet.

Por më shumë se një dekadë më vonë, ato janë edhe më të forta, transmeton Indeksonline.

Por pyetja e vërteta është ku do të kërkoni për të brendshmet në rast se dëshironi t’i blini ato online.