23:39 / E Diele, 21 Prill 2024 / G T

Dalin pamjet, ja çfarë ndodhi midis zyrtarëve të Ballkanit dhe Dritës

Skuadra e Ballkanit dhe Dritës barazuan gjatë ndeshjes në Superligën e Kosovës, të zhvilluar ditën e shtunë.

Pas përfundimit të ndeshjes u aludua për një përleshje mes zyrtarëve të klubit nga Suhareka dhe atij nga Gjilani, shkruan Indeksonline

Në mediat kosovare është publikuar një video ku shihet se si ndodhi përleshja mes akterëve të dy klubeve kosovare që po luftojnë për titullin në Superligën e Kosovës.

Pamje: