75 Mall Live Search
12:41 / E Enjte, 08 Qershor 2023 / AR

Rovena e bukur falë filterave, dëshpëron me pamjen (foto)

Thuajse të gjithë të famshmet krahas ndërhyrjeve estetike po zbukurohen edhe më shumë me anë të aplikacioneve të bukurisë.

Njësoj po vepron edhe këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa.

Faqja ‘Vipatnerealitet’ ka publikuar dy fotografi ku shihet me dhe pa filtër.

Shihet se në fotot e edituara ajo duket komplet ndryshe se në realitet./Indeksonline/