75 Mall Live Search
14:59 / E Diele, 06 Maj 2018 / indeksADMonline

20 vjeçarja: Kolegët më zunë në korridor duke bërë seks me një djalë, tani në punë…

Rrëfimi i 20 vjeçares:

Kam bërë seks me kolegun e punës pasi një natë pimë disa kokteje. Por, kryem marrëdhënie ne korridor dhe të gjithë na panë, transmeton Indeksonline. Koleget nuk më lënë ta harroj këtë sepse gjithmonë ma kujtojnë.

Tani po më quajnë “maniake e seksit”.

Djali është 24 vjeçar, i cili po ashtu punon me mua. Nuk e kisha parë deri atë natë kur kishim dalë të gjithë bashkë, por me të vërtetë më pëlqen, transmeton Indeksonline.

Kolegët tani po më ndjekin dhe po i dëgjoj kur po flasin dhe po qeshin me mua.

Akoma më duhet të punoj me këta njerëz, nuk e di a ta lë punën apo si t`ia bëj. E kuptoj se shoqëria edhe janë të mërzitur për shkak se shkova me një djalë krejt tjetër, ndonëse ata donin të më lidhnin me dikë tjetër.

Përgjigja e psikologes:

Kjo është e çuditshme, por jo tragjike, transmeton Indeksonline. Jam e bindur se edhe miqtë e tu kanë bërë gabime për të cilat nuk janë aspak krenarë.

Nëse nuk ndalen, bisedo me menaxherin tuaj apo shefin, por jam e sigurt se nuk do të arrijnë gjërat deri aty.

Bëj kujdes me pijen herës tjetër. Seksin ruaje për dikë që të pëlqen me të vërtetë dhe kur edhe ti t`i pëlqesh dikujt./Indeksonline/