12:47 / E Diele, 08 Korrik 2018

E pabesueshme, mësojeni ku ia gjeti policia drogën 20 vjeçares

Një 39 vjeçar dhe e dashura e tij po përballen me akuza të shumëfishta, pasi policia gje më shumë se 80 gram drogë brenda trupit të 20- vjeçares.

Jaral R. McCollum, 39 vjeç dhe Desiree A. Webster, 20 vjeçe, u arrestuan më 25 qershor në Shawano.

Një oficer i policisë së Shawano, SHBA, ndaloi Webster dhe McCollum në Qarkun Highway B dhe të dy të dyshuarit u arrestuan. Pas kontrollit paraprak, atyre nuk iu gjet asgjë në makinë, ndaj policia i mori në paraburgim.

Një oficer i korrigjimeve u tha oficerëve se besonte që 20 vjeçarja fshihte diçka në zgavrën e saj vaginale. Më pas ajo u dërgua në një qendër mjekësore aty pranë, ku policia tha se zbuloi një qese në zonën e saj të legenit.

Pasi u hoq, paketa prej 81 gramësh thuhet se përmbante 36 g kokainë, 14 g metamfetamine dhe 28 g marihuanë sinteke. McCollum dhe Webster tani janë vënën në akuza për posedimin e drogës.