10:49 / E Enjte, 23 Mars 2023 / S Z

25 raste të reja me Covid-19, 151 raste aktive

25 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19  gjatë 24 orëve të fundit, nga 116 testime të bëra.

Sipas të dhënave të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike (IKSHP), 13 persona janë hospitalizuar dhe se aktive janë gjithsej 151 raste.

Ndërkaq  tetë persona janë shëruar. /Indeksonline/