14:02 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

25 vjeçarja: E dua shumë burrin tim, por vazhdimisht e tradhëtoj sepse …

Rrëfimi i 25 vjeçares:

E dua shumë burrin tim dhe ai është i mrekullueshëm, si me mua ashtu edhe me dy djemtë tonë.

Jam e tmerruar nga fakti se mund ta humbasë atë, por kur e shoh se një mashkull po më shikon, të gjitha qëllimet e mia të mira zhduken në atë moment, transmeton Indeksonline.

Një mbrëmje të cilën e kishte organizuar shefi im, aty ishte edhe djali i tij. Kishte shumë për të pirë.

Teksa djali i shefit po i pastronte tavolinat, më kërkoi t`i ndihmoja me enër dhe t`i dërgoja në kuzhinë. Aty papritmas ndjeva duart e tij në belin tim, transmeton Indeksonline. Përfunduam duke bërë seks. Më pas u ndjeva keq për shkak të bashkëshortit, por nuk besoj as që e ka kuptuar se nuk kam qenë fare atë natë në shtëpi, meqë edhe ai pati dalë me miqtë e tij.

E urrej veten. Është sikur jam e fiksuar pas shikimit të ndonjë mashkulli, por nuk mund ta duroj më këtë gjë.

Përgjigja e psikologes:

Duket sikur ju e merrni vetëvlerësimin tuaj nëpërmjet të qenit të dëshiruar nga burrat – kryesisht nga bashkëshorti juaj, për të cilin do të bënit çdo gjë seksualisht. Por nevoja është kaq e madhe, nuk mund të refuzoni njerëz të tjerë që tregojnë interes për ju, transmeton Indeksonline. Ju e dini që po rrezikont ta humbsni burrin që e doni aq shumë.

Identifikoni rastet kur ju mund të dini se mund të tradhëtoni dhe shmangni ato./Indeksonline/