07:39 / E Martë, 01 Mars 2022 / GF

3 mënyra si ta vishni një kostum dhe të mos dukeni shumë serioze

Kostumet janë zgjedhja e parë kur duhet të shkojmë diku të veshur formal e jo më kot, pasi janë veshja që na shfaq më serioze e elegante. Por kostumet jo gjithmonë mund të na tregojnë serioze dhe vajzat e shoëbizit na kanë dhënë 3 mënyra sesi mund t’i veshim ato për t’u dukur moderne.

1.Zgjidhni kostume me printe, shembull në këtë rast kemi sjellë Xhensilën me këtë kostum Versace.

2.Visheni kostumin pa asgjë brenda, si Arbana Osmani apo Kiara Tito.

3.Luani me dy ngjyra dhe me modelin e xhaketës si Bora Zemani.