19:02 / E Hënë, 09 Korrik 2018 / indeksADMonline

31 vjeçarja më seksi, aktorja nga Filipinet (Foto)

Daphne Joy është aktorja e famshme, me linja perfekte të trupit.

Si një 31 vjeçare ajo tregohet tejet e kujdesshme me veten. Ndonëse ka një djalë me ish-burrin e saj, reperin 50 Cent, Daphne nuk e lëshon veten dhe mbahet gjithmonë në formë, shkruan Indeksonline.

Daphne është më origjinë nga Filipinet.

Ajo këtë herë vjen me një foto nga plazhi. E veshur në bikini, Daphne na i ka treguar hiret e saja./Indeksonline/