21:41 / E Hënë, 23 Korrik 2018 / indeksADMonline

Nuk e keni parë kaq “hot” Arta Elezajn (Foto)

Aktorja është goxha active në rrjetet sociale, por jo shpesh ndodhë që ajo t`I shfaqë komplet asetet e saja.

Linjat perfekte të trupit i ka treguar në fotografinë e publikuar së fundmi në Instagram.

E veshur në bikini të bardha e me flokët kaçurrela, ajo s`ka si të duket më mirë, shkruan Indeksonline.

Aktorja e “O sa mirë” duket se ka nisur pushimet dhe po i shijon ditët verore.

“Lumturia vjen si valët”, ka shkruar ajo./Indeksonline/