07:59 / E Martë, 17 Prill 2018 / indeksADMonline

33 vjeA�ari bA�n seks tA� hatashA�m me njA� femA�r tA� lidhur, kjo A�shtA� dilema e tij

RrA�fimi i 33 vjeA�arit:

Po bA�j seks me njA� grua qA� e njoha nA� kursin e vallA�zimit “Cha-cha”. Por, e vA�rteta A�shtA� se ajo e ka njA� tA� dashur, transmeton Indeksonline. NdA�rkohA�, unA� nuk kam pasur tA� dashur prej dy viteve.

Por, ajo jeton vetA�m pak metra larg meje. NjA� ditA� e pyeta pA�r numrin dhe ajo e mori telefonin tim dhe e regjistroi vet atA�. UnA� nuk munda tA� mos mendoja mA� pA�r tA�.

I dA�rgova mesazh nA� mA�ngjes duke i thA�nA� se doja shumA� ta takoja pA�r kafe.

Ajo tha se do tA� bashkA�jetojA� me tA� dashurin, por kjo nuk do ta bA�nte lidhjen e tyre mA� mirA�. Ajo mA� tregoi se jeta e tyre seksuale ishte e tmerrshme, transmeton Indeksonline.

Kur i dashuri i saj ishte larg qytetit, ne u takuam nA� njA� lokal verA�rash. Pas kA�saj ajo mA� ftoi nA� shtA�pinA� e saj, u puthA�m dhe gjithA�ka ishte e mrekullueshme.
Seksi ishte mbi tA� gjitha. Ajo mA� tA�rhoqi pA�r nA� dhomA�n e fjetjes dhe bA�mA� seks tA� hatashA�m, transmeton Indeksonline.

QA� atA�herA� po takohemi rregullisht. E di qA� A�shtA� gabim sepse ajo A�shtA� e lidhur, por jam shumA� mirA� kur jam me tA�.

PA�rgjigja e psikologes:

Ndoshta ndjeheni mirA�, por krejt A�ka keni bA�rA� deri mA� tani A�shtA� vetA�m seks. NA�se do ta kishit mundA�sinA� ta bA�ni tA� dashur, a do tA� ishit me tA�? Apo A�shtA� thjeshtA� ajo ndjenja “mos po iu zA�nA�” qA� po ju mban nA� kA�tA� lidhje?

NA�se keni ndjenja pA�r tA�, tregohuni i sinqertA� dhe thuajani, transmeton Indeksonline. Pyeteni nA�se ajo A�shtA� e gatshme tA� rrezikojA� pA�r ty dhe ta lA�rA� tA� dashurin pA�r ty./Indeksonline/