17:37 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

36 vjeçari që bëri ndryshim të madh vetëm brenda 8 jave

36 vjeçari ka zbuluar se si e transformoi fizikun e tij në vetëm tetë javë.

Redaktori i revistës britanike, Joe Warner, sfidoi veten për të hequr peshën dhe për të fituar muskujt në vetëm dy muaj- një shfaqje që shumë besojnë se është e rezervuar për burrat në kulmin e tyre fizik.


Megjithatë, duke ndjekur një plan javor të stërvitjeve intensive dhe një plan të shëndetshëm dhe të ekuilibruar të vakteve, ai shpejt pa rezultate dhe më në fund ndihej i sigurt për t’u udhëhequr me revistën “Fitnes për meshkuj”./Indeksonline/