21:59 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

45 minuta, asnjë goditje drejt portës nga Inter [Foto]

Juventus dhe Inter janë duke luajtur derbin e xhiros së 16-të në Seria A .

Skuadra e Luciano Spalletit, për momentin është e para në tabelën e Serie A, por pjesa e parë nga e zhvilluar zikaltër-it është për t’u harruar.

Për 45 minuta, Inter nuk ka pasur asnjë tentim, asnjë goditje, jashtë dhe brenda portës së “Zonjës së Vjetër” , shkruan Indeksonline.

Këto janë statistikat: