14:50 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

5 mikrotrendet e veshjes suaj të dimrit 2019

Tendencat e dimrit mund të jenë disi të parashikueshme. Ju praktikisht mund të garantoni që disenjet me lule, ato me lëkurën e kafshëve apo materialet saten dhe kadife do të rikthehen edhe këtë sezon.

Por ne jemi këtu për t’ju treguar disa mikrotrende, të cilat do të na ndihmojnë të transformojmë veshjet tona dimërore.

Kështu nga disenji me kuadrate te formave te e çantave gjysmërrethi, zbuloni 5 trendet e dimrit që do të dominojnë në vitin 2019.