14:25 / E Premte, 24 Mars 2023 / B O

50 ditë para prezantimit të “Duje” në Eurovizion, Albina Kelmendi ka një thirrje për të gjithë

Kanë mbetur vetëm 50 ditë nga prezantimi i Albina dhe Familjës Kelmendit të këngës “Duje” në Eurovizion.

Kënga që fitoj festivalin e këngës së RTSH-së po pëlqehet mjaft nga publiku dhe është në top 10shen e këngëve më të dëgjuara të Eurovizionit.

Për këtë, Albina Kelmendi ka kërkuar nga të gjithë përkrahje dhe që “Duje” të shpërndahet sa më shumë në rrjetet sociale.

“Na ndajne edhe 50 dite nga prezantimi jone ne Eurovision!Te behemi te gjithe se bashku, sa me shume share dhe komente do na bejne te ndihemi edhe me te forte dhe ta japim maksimumin qe te prezantojme Shqipetaret ne menyren me te mire” shkruan Albina në njoftim./Indeksonline/