10:08 / E Diele, 15 Prill 2018

6 ushtrimet qA� ju bA�jnA� tA� humbni peshA�, i kryeni nA� shtA�pi (Video)

Femrat mund t`i kryejnA� 6 ushtrime nA� shtA�pi dhe qA� do t`i ndihmojnA� tA� bien nA� peshA�.

Ato ushtrime do ju bA�jnA� tA� digjni kalori dhe tA� formA�soni trupin tuaj, shkruan Indeksonline.

MA� poshtA� ndiqeni videon:

 

https://www.youtube.com/watch?v=QD3kXrobG8Y