08:32 / E Shtunë, 19 Qershor 2021 / Ç.Q

66 minuta, 7 pasime/ paraqitja skandaloze e Harry Kane kundër Skocisë

Kapiteni i Anglisë, Harry Kane me siguri se e ka zhvilluar ndeshjen më të keqe në karrierë kundër Skocisë.

Kane luajti 66 minuta dhe arriti të kompletoi vetëm 7 pasime. Ai kompletoi vetëm 1 driblim dhe e humbi 6 herë topin, transmeton Indeksonline.

Në dy ndeshje sa ka luajtur, Harry Kane nuk ka arritur ende të bëj një goditje drejt portës.

Mbetet të shihet nëse Kane do të gjej rrugën per tek goli kundër Çekisë./Indeksonline/