23:32 / E Premte, 14 Qershor 2019 / indeksADMonline

Belen Rodriguez ngrit temperaturat, në fustan të gjatë tregon linjat

Belen Rodriguez është mjaft e komentuar për shkak të dukjes së saj dhe fizikut të kompletuar.

Modelja dhe ylli televiziv është një nga femrat më të famshme dhe më seksi në Itali, shkruan Indeksonline.

Paraqitja e saj e radhës në Instagram nuk do shumë koment, bukuroshja 34 vjeçare theksoj format atraktive në një fustan me prerje që ia zbulonte këmbët e gjata.

Ajo dukej ‘përvëluese’ duke ngritur temperaturat më pamjen e saj tejet joshëse.

Belen është e lindur në Argjentinë ndërsa ka një karrierë të suksesshme në Itali ku jeton prej vitesh./Indeksonline/