14:29 / E Premte, 12 Tetor 2018

7 gabimet e modës që të gjithë i bëjmë

Kur vije fjala te dukja, të gjithë tentojmë dhe luftojmë të dukemi bukur duke ndjekur modën.

Por, kritikja e modës, Erin Busbee ka dhënë disa këshilla për disa gabime që të gjithë bëjmë kur vishemi, transmeton Indeksonline.

Shikojeni videon dhe dëgjoni këshillat e biondes bukuroshe nëse doni të shkëlqeni. /Indeksonline/