12:25 / E Enjte, 23 Nëntor 2023 / AR

7 kombinime që të dukesh perfekt çdo ditë

Të vishesh me stil në dimër s’është edhe aq e vështirë, sidomos kur ke disa super sugjerime:

Nise të hënën me një fund të gjatë lëkure, një bluzë të ngushtë dhe çizme të gjata7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë

E marta të gjen klasike, me pantallona serioze dhe pallto oversize7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë

E mërkura është fiks për një fustan të shkurtër dhe pallto lëkure7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë

Të enjten? Sigurisht që xhinse dhe një këmishë të gjerë7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë

E premtja bëhet stylish me një kostum oversize7 kombinime që të dukesh nam çdo ditëWHOWHATWEAR/ PINTEREST

E shtuna i përket fustanit të gjatë saten, xhaketës dhe atleteve7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë

E diela, dita e rehatit

7 kombinime që të dukesh nam çdo ditë