08:01 / E Martë, 06 Prill 2021 / FG

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në pranverë!

Moti gjatë kësaj kohe nuk ka qenë fiks aq i ngrohtë sa e prisnim. Mëngjeset dhe mbrëmjet mbeten të ftohta dhe për më tepër, as shiu nuk po e përmirëson situatën. Çfarë bëhet kur prilli është i tillë? Përzgjidhen ca kombinime ideale për mot të ndryshueshëm. Më poshtë gjeni 7 ide, që me siguri do t’i krijoni sipas veshjeve dhe stilit tuaj.

1. Bluzë-fustan + këpucët të sheshta 

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

2. Kostumi “pizhama” + sandalet

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

3. Fund + bluzë oversized + xhaketë

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

4. Gjithçka xhins + kombinim i aksesorëve me këpucët

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

5. Jumpsuit + aksesorë për ta bërë veshjen më të plotë

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

6. Fustan treçereksh (midi) + atlete

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në

7. Bluza të hollë “me thurje” + vathë që bien në sy

7 veshjet tipike, tek të cilat shkojmë gjithmonë në