10:41 / E Hënë, 27 Maj 2024 / AR

8 ide se si të visheni në një koncert

Verë do të thotë adrenalinë, plazhe, muzikë, koncerte dhe net më të gjata! Pavarësisht nëse keni prenotuar një biletë disa muaj më parë apo keni ftesë nga miqtë tuaj, veshja nëpër koncerte është një formulë unike, gati një shprehje personale e stilit të preferuar.

Nuanca të forta, kapele njëngjyrëshe apo çizme të gjata, ja disa kombinime për ty që do të shijosh koncertin e radhës.

#1 Efekt metalizato8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#2 Stil kauboj8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#3 Këpucë të sheshta8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#4 Xhinse të bardha + kanotiere8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#5 Fustan + atlete8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#6 Kostum njëngjyrësh8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#7 Hoodie + pantallona të gjera8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert

#8 No pants, no problem

8 ide të lezetshme se si të visheni në një koncert