14:04 / E Diele, 03 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

86-vjeçarja humb kontrollin në parking, godet makinat radhazi

Humbja e kontrollit të një makine në parking është jashtëzakonisht e rrezikshme.

Sipas përshkrimit të videos, kamera filloi të rrokulliset vetëm atëherë kur gruaja e moshuar e goditi së pari Hondan e bardhë CR-V.

86-vjeçarja më herët kishte goditur edhe makinat tjera dhe kishte dalur nga kontrolli.

“Fillimisht mendova se ishte ajo ishte e zemëruar për ndonjë gjë” , tha një nga dëshmitarët. Ndërhkohë, një dëshmitar tjetër pohoi se gruaja e moshuar tha se makina e saj ishte jasht kontrollit. /IndeksOnline/