12:09 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

9 vjeçarja ka një kërkesë interesante për babadimrin, do shkriheni së qeshuri (Video)

Për fundvit fëmijët dinë të tregohen shumë kreativ me kërkesat interesante që i bëjnë babadimirit.

E këndshme aq sa i interesante është kërkesa e kësaj vajze të vogël, e cila duke se nuk ia kalon mirë me vëllanë, transmeton Indeksonline.

9 vjeçarja Jennifer Murphy nga St.John’s Neëfoundland gjatë kohës kur po luante në borë me nënën e saj shkroi në borë dëshirën e saj.

Ajo kishte shkruar me të kuqe në borë” Babadimër, të lutem më dërgo disa dhurata dhe merre vëllanë tim”.

Nëna e Jennifer është kënaqur duke qesh me kërkesën e së bijës, së cilës i ndihmoi ta shkruante dëshirën në borë.

Fatmirësisht, Ryan duket se nuk është mërzitur pse nëna i ka ndihmuar motrës të bëj një gjë të tillë qesharake.

Shikoni videon e mëposhtme. /Indeksonline/