12:31 / E Premte, 14 Gusht 2020

90% e zhveshur, modelja e famshme ndezë rrjetin

Modelja e famshme argjentinase, Belen Rodriguez e ka ndezur rrjetin me foton e fundit në Instagram.

35 vjeçarja është shfaqur pothuajse e tëra e zhveshur duke “nxehur” fansat.

“Mirëdita” shkruan Belen në postimin e saj në të cilin janë të shumta komentet dhe pëlqimet.

Belen është nënë e një fëmije, 7 vjeçarit Santiago./Indeksonline/