19:22 / E Enjte, 15 Nëntor 2018

A do e falnin tradhëtinë femrat shqiptare për ‘hatër’ të fëmijëve, ja përgjigjet e tyre!

Jo rrallë herë flitet për tradhëtinë në çift.

Ekzistojnë partner që në mënyra të ndryshme mundohen të fshehin romancat jashtë martesës, por ka edhe nga ata që dështojnë dhe zbulohen.

Një grup i femrave ka diskutuar lidhur me këtë çështje, shkruan Indeksonline.

Ato kanë pyetur njëra- tjetrën nëse do të falnin tradhëtinë, për ‘hatër’ të fëmijëve.

Mësoni përgjigjet e tyre në bisedat e mëposhtme. /Indeksonline/

 

 

 

Mos i humb