12:43 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

A do ta dëshironit një për telefonin tuaj, kjo është mbrojtësja më e re për iPhone (Video)

Kjo është mbrojtësja më e re apo mbështjellësi që mbron iPhonin nga përplasjet fizike. Ajo përbëhet nga materialet fluoreshente dhe mund të ndriçoj për 12 orë të tëra. /Indeksonline/

Temat: