23:11 / E Martë, 13 Gusht 2019

A do të kemi bashkëpunim mes Ledrit dhe Kleptos?

Reperi Ledri Vula shquhet si një nga reperët më të pëlqyer shqiptar, kjo për shkak të këngëve që ai sjell dhe vazhdimisht kthehen në hite, shkruan Indeksonline.

Së fundmi faqja e ‘The Bloody Alboz’ në Instagram kanë publikuar një foto të reperit Klepto së bashku me Ledrin me mbishkrimin “Sa e presin ni bashkëpunim Kelto ft Ledri Vula?”.

Kujtojmë që të dy reperët njihen për bashkëpunime, dhe një bashkëpunim mes tyre do të sillte një hit të ri në skenën muzikore shqiptare. /Indeksonline/