22:13 / E Hënë, 20 Maj 2024 / FR

A do të martohej sërish? Nora Istrefi jep përgjigjjen e prerë

Nora Istrefi ishte e ftuar si mysafire në emisionin e Labinot Gashit.

Ndër pyetjet që ju bënë këngëtares, ishte pyetje se kur do të martohet sërish ajo.

Dhe përgjigjja e saj ishte ajo që më pak pritej.

“Njeriu njëherë gabon, të dytën herë është problem, unë probleme nuk boj mo,” ishte përgjigjja e prerë e Norës.