19:13 / E Diele, 05 Korrik 2020 / Ensar Ramadani

A e dini cili Musë e ka terru Interin?

Interi është turpëruar nga Bolonja duke u mposhtur në terrenin vendas me rezultat 1-2.

Kjo pasdite ishte e bukur për dy futbollistët e Bolonjes që mbanin emri Musa. Musa Jawara dhe Musa Barrow e kanë terruar sot skuadrën e Contes.

Fillimisht Lukaku kaloi zikaltërit në epërsi në minutën e 22-të të ndeshjes, shkruan Indeksonline.

Rezultatin e barazoi  Musa Juwara në minutën e 74-të të ndeshjes.

Golin e fitores për Bolonjën e shënoi Musa Barrow në minutën e 80-të të ndeshjes.

Interi mbetet në vendin e tretë me 64 pikë,katër më shumë se Atalanta derisa Bologna me këtë fitore ngjitet në vendin e nëntë41 pikë. /IndeksOnline/