10:50 / E Mërkurë, 11 Prill 2018 / indeksADMonline

A e keni vërejtur këtë detaj interesant, gjatë marrjes në pyetje të shefit të Facebook-ut

Shefi i rrjetit social “Facebook”, Mark Zuckerberg kërkoi ndjesë mbrëmë para një Komiteti të Senatit amerikan, i ngritur për të hetuar shqetësimet që janë shpërfaqur në lidhje me përdorimin e paligjshëm të të dhënave personale të përdoruesve të Facebookut.

Mirëpo, ajo çfarë ra në sy tek mediat angleze (DailyMail) ishte karrigeje në të cilën qëndronte Zuckerberg.

Marrja në pyetje zgjati mbi 5 orë dhe kjo ‘detyroi’ shefin e Facebook-ut. Një karrige me lëkure të zezë të veshur me një jastëk të zi të trashë, transmeton Indeksonline

Shikoni disa foto më poshtë: