17:50 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

A e keni vërejtur këtë detaj interesant të gjyqtares që e shpalli të pafajshëm Fatmir Limajn? (Foto)

Gjyqtarja e EULEX-it, Maria Tuma derisa lexonte vendimin për rastin e MTPT-së, shpesh gjente kohë të freskohej me pije të gazuar.

Në disa foto më poshtë mund ta shihni këtë gjyqtare duke u “këndellur” me ‘Coca-Cola’, transmeton Indeksonline

Ndryshe, Gjykata Themelore e Prishtinës ka shpallur të pafajshëm Fatmir Limajn në lidhje me të gjitha pikat e akuzës në kohën sa ishte pjesë e Ministrisë së Transportit.

Vlen të theksohet se të pafajshëm janë shpallur edhe Nexhat Krasniqi, Endrit Shala, Shpëtim Telaku dhe Florim Zuka. /Indeksonline/