00:16 / E Enjte, 12 Shtator 2019 / indeksADMonline

A janë ndarë Mozzik dhe Loredana? Këto foto konfirmojnë gjithçka!

Tashmë e sa ditë është përfolur për një ndarje të mundshme midis çiftit të njohur.

Dyshimet u shtuan edhe më shumë pasiqe Mozzik nuk ishte i pranishem në ditëlindjen e Loredanes, shkruan Indeksonline.

Por, me paraqitjet e fundit në llogarinë e tij në Instagram, reperi i njohur ka konfirmuar gjithçka.

Pozat në fjalë tregojnë se Mozzik po i qëndron më afër se kurrë partneres së tij.

Derisa Loredana po merret me projektet e reja muzikore, Mozzik qëndron në prapaskenë.

Lidhja mes tyre duket të jetë më e fortë se kurrë.

Kujtojmë faktin se ata kanë edhe një vajzë të cilën e quajnë Hana./Indeksonline/