15:00 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

A keni parë këso përleshje? Ibrahimovic dhe Onuoha qërojnë hesapet në fushë e zhveshtore!

Ish mbrojtësi i Manchester Cityt, Nedum Onuoha ka akuzuar sulmuesin Zlatan Ibrahimovic për kërcënimet që i ka bërë gjatë ndeshjes për ta lënduar.

Në ndeshjen mes LA Galaxy dhe Real Salt Lake dy futbollistët patën shumë duele dhe provokime.

Befasia më e madhe ishte se përleshja mes tyre vazhdoi edhe në zhvestore.