11:24 / E Shtunë, 25 Mars 2023 / shkelqim osmanaj

A po i futet tregut muzikor Xhuli? Bëhen bashkë me Rinën

Finalistja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura dhe këngëtarja Rina Balaj, siç duket mëngjesin e sotëm e kanë filluar sëbashkë.

Këngëtarja, ka postuar një video me modelen në ‘InstaStory’, ku shihen së bashku tek parukieri.

Në videon e postuar ato janë duke kërcyer.

Nuk dihet nëse dyshja janë takuar rastësisht, apo janë bërë bashkë për ndonjë bashkëpunim, megjithatë të dyja po dukën shumë bukur. /IndeksOnline/