10:10 / E Premte, 10 Gusht 2018

A po largohet Modric? Real Madrid jep shenjën e parë [Foto]

Real Madrid e ka harruar Luka Modric në rrjetet e tyre sociale.

Klubi madrilen ka zgjedhur Bale , Benzema , Sergio Ramos , Marcelo dhe Kroos për të zëvendësuar imazhin e mëparshëm të Cristiano. 

ungesa e mesfushorit kroat, i cili u zgjodh si lojtari më i mirë në Kupën e Botës dhe është një nga lojtarët më të shquar në Madrid, nxit alarmin pas thashethemeve të nisjes për në Inter .

Gazetat prestigjioze AS e Marca raportojnë se telenovela “Modric” mund të mbyllet gjatë ditës së sotme.Luka dhe numri një i Realit, Florentino Perez, do të takohen sy më sy për të zbuluar se çfarë po ndodh në të vërtetë dhe për të zgjidhur këtë situatë të krijuar që disa ditë. /IndeksOnline/

Temat: