13:55 / E Martë, 07 Korrik 2020

Abdixhiku me bashkëshorten rezultojnë pozitivë me Covid-19

Ish-ministri i Qeverisë së Kurtit, Lumir Abdixhiku ka rezultuar pozitivë me Covid-19.
Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

“Sot unë dhe Albina jemi testuar dhe kemi dalë pozitivë. Ndjehemi mirë dhe nuk kemi ndonjë simptomë. Jemi vetizoluar dhe po i përcjellim e zbatojmë rekomandimet e institucioneve. Kujdesi i tyre është i jashtëzakonshëm”, ka shkruar ai. /Indeksonline/

Kjo është familja e Lumir Abdixhikut (Foto) | Bota Press

Mos i humb