15:28 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Abdixhiku: Sot ishte dita ime e fundit në detyrë por e para e rikthimit në normalitet

Ish ministri i Infrastrukturës Lumir Abdixhiku përmes një statusi në facebook, ka treguar se është përshëndetur nga detyra e tij, duke paralajmëruar kështu rikthimin në normalitet, transmeton IndeksOnline.

Ai ka thënë se tashmë do t’i rikthehet përkushtimit ndaj familjes, për cka ka thënë se i kanë mbetur në gjysmë shumë gjëra.

Tutje Abdixhiku ka shkruar në Facebook se detyra e ministrit për të ishte nder dhe privilegj.

Statusi i tij i plotë:  

Mos i humb