10:26 / E Mërkurë, 17 Gusht 2022 / A. M.

Adelina Berisha së shpejti me projekt të ri

Këngëtarja Adelina Berisha siç duket është duke punuar në projektin e saj të radhës.

Ajo në rrjetitn e saj social ‘Instagram’, ka publikuar një foto ku shihet në studio dhe në fotot ka mbishkrimin ‘Coming Soon’.

Pra behët fjale për një këngë të re nga këngëtarja.