09:21 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Adelina Tahiri për “mësysh”, ekspozon trupin nga pishina!

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri njihet si një personazh mjaft i dashur dhe atraktiv për publikun.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga mediat rozë mori vazhdimisht edhe për shkak të jetës së saj private, shkruan Indeksonline.

Adelina tashmë është nënë e një djali dhe nuk është mjaft aktive në skenën muzikore.

Por me paraqitjet e saj ajo vazhdon të marrë vëmendje, sikur që ka bërë në imazhin e fundit, ku ka pozuar nga pishina e ku duket në formë mjaft të mirë.

“Mësyshi i keq osht”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë ku ka ekspozuar linjat trupore. /IndeksOnline/

Mos i humb