13:33 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ademi: Grupi është interesant, besoj se do t’ja dalim

Pas hedhjes së shortit në Dublin, ka reaguar edhe presidenti i FFK-së, Agim Ademi.

Shefi i futbollit të Kosovës ka thënë se beson te Kosova, ani pse asnjë ndeshje nuk do të jetë e lehtë, transmeton IndeksOnline.

“Grupi është interesant. Unë besoj në ekipin tonë dhe mendojë se mund tia dalim”.

”Unë besoj në grupin e futbollistëve dhe punën e trajnerëve. Asnjë ndeshje nuk është e lehtë”.

”Kosova është në trendtin e fitoreve. Ky grup ka konvenon”.

“Në këtë grup e shikojë kualifikimin. Mendoj se besoj se do të jemi të kualifikuar nga ky grup”, tha Ademi për Insporti./IndeksOnline/