19:37 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Adobe lëshon versionin e ri të Creative Cloud për Windows

Adobe lëshon versionin e ri të aplikacionit të tij desktop Creative Cloud për macOS dhe Windows.

Aplikacioni i desktopit do të organizojë të gjitha aplikacionet tuaja të instaluara në mënyrë që të shihni lehtësisht se cilat janë instaluar, cilat prej tyre kanë nevojë për azhurnim, shkruan Indeksonline.

Të gjitha mësimet dhe burimet e Adobe Creative Cloud tani janë konsoliduar në aplikacionin e desktopit dhe mund të arrihen përmes qendrës së Tutorials./Indeksonline/